ˆ
Zmiana wielkości treści
Zmiana kontrastu serwisu
WyłączWłącz skróty klawiatury
Zmień interlinię
Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Gminy i Miasta Bisztynek
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Rejestr zmian

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Tytuł nie wyświetlany dla informacji

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2013-05-20 20:12:09 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr - brak tytułu

SEKCJA I: KONCESJODAWCA
I. 1. NAZWA (FIRMA) I ADRES:
Gmina Bisztynek, ul. T. Kościuszki 2, 11-230 Bisztynek, woj. warmińsko-mazurskie,
NIP 743 197 63 53, REGON 510 743 597.
tel. (89) 521 64 00,  faks  (89) 718 96 03.

Adres strony internetowej koncesjodawcy: http://warmia.mazury.pl/bisztynek_gmina_miejsko_-_wiejska

I.  2. RODZAJ KONCESJODAWCY:  Administracja samorządowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT KONCESJI
Nazwa nadana koncesji przez koncesjodawcę: Świadczenie usług w zakresie zarządzania gospodarką energetyczną tj. produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w kotłowni położonej w Bisztynku przy ul. Słonecznej wraz z dostawą do odbiorców zlokalizowanych przy ul. Słonecznej 3A,3B,5, 7, 9 w Bisztynku oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszankowej Sp. z. o.o.w Bisztynku przy ul. Słonecznej 3.
Określenie przedmiotu koncesji oraz jej wartości:
Przedmiotem koncesji jest świadczenie usług w zakresie zarządzania gospodarką energetyczną poprzez:
1) prowadzenie gospodniki energetycznej w zakresie produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz jej dostawy do 168 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 7832,42m2, znajdujących się w budynkach wspólnot mieszkaniowych zlokalizowanych przy ul. Słonecznej 3A,3B,5,7,9 w Bisztynku oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszankowej Sp. z. o.o.w Bisztynku przy ul. Słonecznej 3, którego powierzchnia grzewcza wynosi 298,20m2; 
2) utrzymanie i eksploatację kotłowni osiedlowej o mocy cieplnej do 1 MW, wyposażonej w kotły wodne – kocioł SŻ-50 i dwa kotły SŻ-65, opalane miałem, położonej w Bisztynku przy ul. Słonecznej;
3) eksploatację i utrzymanie sieci ciepłowniczej zbudowanej w całości w technologii stalowych rur preizolowanych, obejmującej:
a) sieć ciepłowniczą o dł. 2 x 610 mb,
b) sieć ciepłej wody użytkowej o dł.  591 mb,
c) sieć cyrkulacyjną o dł. 585 mb.
1. Koncesjonariusz przy wykorzystaniu urządzeń technologicznych kotłowni oraz sieci ciepłowniczej będzie świadczył usługi na rzecz odbiorców energii cieplnej i ciepłej wody użytkowej w ramach swojej działalności, na swój koszt i ryzyko.
 Wynagrodzeniem koncesjonariusza będzie prawo do pobierania pożytków z eksploatacji przekazanej infrastruktury technicznej tj. kotłowni wraz z urządzeniami technologicznymi i sieci ciepłowniczej oraz świadczenia usług produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej wraz z dostawą na rzecz odbiorców. 
 
2. Wartość usług będących przedmiotem koncesji, w okresie jej obowiązywania : 756.199,06 zł netto.
 
Opis potrzeb i wymagań koncesjonodawcy/informacja o sposobie uzyskania opisu:
Przedmiotem świadczenia usług w zakresie zarządzania gospodarką energetyczną tj. produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz jej dostawy do odbiorców zlokalizowanych przy ul. Słonecznej 3A,3B,5,7,9 w Bisztynku oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszankowej Sp. z. o.o.w Bisztynku przy ul. Słoneczne 3 którego powierzchnia grzewcza wynosi 298,20m2 w ramach której koncesjodawca wymaga:
1. Produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz jej dostawy do odbiorców – 168 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 7832,42m2, znajdujących się w budynkach wspólnot mieszkaniowych przy ul. Słonecznej 3A,3B,5,7,9 w Bisztynku oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszankowej Sp. z. o.o. w Bisztynku przy ul. Słonecznej 3 zgodnie z wymaganiami stawianymi przez powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego w tym w szczególności ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne (Dz. U. Z 1997r. nr 54, poz. 348 z późn. zm.) oraz aktami wykonawczymi do prawa energetycznego.
2. Zarządzania, utrzymania i eksploatacji urządzeń kotłowni oraz sieci ciepłowniczej w sposób zapewniający odpowiednią zdolność technologiczną i przesyłową.
3. Zapewnienia ciągłości i niezawodności świadczenia usług produkcji i dostawy energii cieplnej i ciepłej wody użytkowej oraz parametrów dotyczących temperatur w pomieszczeniach odbiorców oraz parametrów ciepłej wody użytkowej.
4. Dokonywania bieżących przeglądów, remontów i konserwacji mających na celu utrzymanie odpowiednich standardów sprawności i funkcjonalności urządzeń kotłowni i sieci ciepłowniczej oraz właściwego stanu technicznego i czystości pomieszczeń kotłowni.
5. Usuwania awarii i usterek urządzeń technologicznych kotłowni i sieci ciepłowniczej.
6. Zakupu opału we własnym zakresie i z własnych środków finansowych.
7. Ponoszenia wszelkich kosztów związanych z utrzymaniem i eksploatacją kotłowni i sieci ciepłowniczej oraz świadczeń publiczno-prawnych, w tym również podatku od nieruchomości – jeśli taki będzie wymagany.   
8. Zawierania i obsługi umów na dostawę energii cieplnej i ciepłej wody użytkowej oraz prowadzenia rozliczeń finansowych z odbiorcami ciepła i ciepłej wody użytkowej, na zasadach określonych przez koncesjonariusza i odbiorców w zawartych umowach.
9. Przestrzegania obowiązujących przepisów prawa i instrukcji w zakresie utrzymania i eksploatacji urządzeń technologicznych kotłowni i sieci przesyłowej, przepisów sanitarnych, ochrony środowiska, p.poż, i BHP., w tym przestrzegania obowiązujących norm czasu pracy osób zatrudnionych przy eksploatacji urządzeń technologicznych kotłowni i sieci ciepłowniczej.
10. Zapewnienia eksploatacji kotłowni i sieci ciepłowniczej przez osoby posiadające niezbędne kwalifikacje i uprawnienia zgodne z wymaganiami określonymi obowiązującymi przepisami prawa.
11. Ubezpieczenia przekazanej infrastruktury technicznej tj. kotłowni wraz z urządzeniami technologicznymi  oraz sprzętem mechanicznym znajdującymi się w budynku kotłowni jak i poza tym budynkiem wraz  sieci ciepłowniczej od odpowiedzialności cywilnej oraz od ognia i innych zdarzeń losowych.
12. Ponoszenia odpowiedzialności odszkodowawczej za szkody związane z prowadzoną działalnością i wykonywanymi usługami.
13. Prowadzenia dokumentacji kotłowni i sieci przesyłowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
14. Stabilizacji cen za centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową w okresie obowiązywania umowy koncesji.
Termin wykonania przedmiotu koncesji:     Od 1 lipca 2013 r. do 30 czerwca 2015 r.

SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYM
III.  WARUNKI UDZIAŁU
Warunki udziału oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu:
1. O udział w postępowaniu o zawarcie umowy koncesji mogą ubiegać się zainteresowane podmioty, które spełniają następujące warunki:
1)  Posiadają środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości nie mniejszej niż 100 000 PLN (słownie: sto tysięcy złotych) lub równowartość kwoty w euro (EUR);
2)  Posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem koncesji na kwotę nie niższą niż 100 000 PLN (słownie: sto tysięcy złotych) lub równowartość tej kwoty w euro (EUR);
3)  Posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i potencjał techniczny oraz dysponują lub będą dysponowali od dnia 1.07.2013r. osobami zdolnymi do wykonywania przedmiotu koncesji, w tym posiadającymi odpowiednie uprawnienia do pracy przy urządzeniach energetycznych przy mocy cieplnej do 1 MW, zgodne z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania i posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploracją urządzeń, instalacji i sieci (Dz. U. z 2003r. Nr 89, poz. 828).
4) Wykonali w sposób należyty, potwierdzony stosownymi referencjami, w okresie 3 lat przed dniem wszczęcia postępowania, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, bezpośrednio lub pośrednio usługi z zakresu gospodarki energetycznej – produkcji (wytwarzania) energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz dostawy do odbiorców na terenie minimum jednej miejscowości, świadczone przez okres co najmniej 12 miesięcy o wartości równej co najmniej rocznej wartości przedmiotu koncesji; lub produkcji (wytwarzania) energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania oraz dostawy do odbiorców, na terenie minimum jednej miejscowości, świadczone przez okres co najmniej 12 miesięcy o wartości równej co najmniej rocznej wartości przedmiotu koncesji.
Referencje winny wskazywać, iż powyższe czynności były wykonywane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.
5) Nie zalegają z opłacaniem podatków, opłat oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne lub uzyskali przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności wykonywania decyzji właściwego organu.
6) Nie były karane same, jak również ich wspólnicy, partnerzy, komplementariusze, członkowie zarządu zainteresowanego podmiotu, za przestępstwo popełnione w związku z postępowaniem o zawarcie umowy koncesyjnej lub postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, przestępstwo przeciwko prawom osób wykonujących pracę zarobkową, przestępstwo przeciwko środowisku, przestępstwo przekupstwa, przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu lub inne przestępstwo popełnione w celu osiągnięcia korzyści majątkowych, a także za przestępstwo skarbowe lub przestępstwo udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego.

W przypadku podmiotów występujących wspólnie, powyższe warunki spełniają oni wspólnie, za wyjątkiem warunków pkt. 5 i 6, które powinny być spełnione przez każdy podmiot osobno.

Podmioty, przystępując do negocjacji zobowiązane są do przedłożenia aktualnego odpisu z właściwego rejestru, jeżeli odrębne przypisy wymagają wpisu do rejestru, wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania lub w przypadku podmiotów zagranicznych, odpisów z innego rejestru handlowego tłumaczonego na język polski przez tłumacza przysięgłego i zaopatrzone w apostille.
W przypadku, w którym w imieniu podmiotu działa przedstawiciel, którego upoważnienie do reprezentacji nie wynika bezpośrednio z przedstawionego rejestru, przedstawiciel zobowiązany jest do przedłożenia, przed przystąpieniem do negocjacji, stosownego pełnomocnictwa. Dokument potwierdzający ustanowienie pełnomocnika powinien zawierać wskazanie postępowania o udzielenie koncesji, wykonawcę ubiegającego się o koncesje oraz zakres umocowania. Podpisy mocodawcy muszą zostać złożone przez osoby uprawnione do składania oświadczeń woli. Dokument pełnomocnictwa należy przedstawić w formie oryginału lub kopii potwierdzającej za zgodność z oryginałem przez notariusza. W przypadku, w którym dokument pełnomocnictwa jest sporządzony w języku obcym powinien zostać przetłumaczony na język polski przez tłumacza przysięgłego.
Korespondencja będzie prowadzona z zainteresowanym podmiotem lub jego pełnomocnikiem.
Wszelkie kwoty wyrażone w walutach obcych, o których mowa powyżej, będą przeliczone według odpowiedniego kursu ogłoszonego przez Narodowy Bank Polski na dzień opublikowania niniejszego ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych.

Informacja o oświadczeniach, do których złożenia obowiązany jest zainteresowany podmiot, który składa wniosek o zawarcie umowy koncesji.
Zainteresowany podmiot powinien złożyć wniosek o zawarcie umowy koncesji, zgodnie z art. 13 ustawy z dnia 09.01.2009r o koncesji na roboty budowlane lub usługi (Dz.U. z 2009r Nr 19,poz.101 ze zm.), zawierający oświadczenie o przystąpieniu do postępowania oraz oświadczenia o spełnieniu wszystkich warunków udziału w postępowaniu opisanych w Sekcji III ust. 1, pkt 1-6 tj.:
1. Oświadczenie o zgłoszeniu udziału w postępowaniu (załącznik nr 1 do ogłoszenia).
2. Oświadczenie dotyczące posiadanych środków finansowych lub zdolności kredytowej (załącznik nr 2 do ogłoszenia).
3. Oświadczenie o objęciu ochroną ubezpieczeniową (załącznik nr 3 do ogłoszenia).
4. Oświadczenie dotyczące posiadanego doświadczenia (załącznik nr 4 do ogłoszenia).
5. Oświadczenie dotyczące posiadania wiedzy oraz potencjału technicznego i personalnego (załącznik nr 5 do ogłoszenia).
6. Oświadczenie o niezaleganiu z daninami publicznymi (załącznik nr 6 do ogłoszenia).
7. Oświadczenie dotyczące niekaralności (załącznik nr 7 do ogłoszenia).
Wniosek i załączniki wymienione wyżej dostępne są na stronie internetowej Koncesjodawcy: www. warmia.mazury.pl/bisztynek_gmina_miejsko_-_wiejska.
Zainteresowany podmiot ma prawo złożyć tylko jeden wniosek wraz z oświadczeniami sporządzonymi w języku polskim, w sposób czytelny i trwały oraz podpisany przez upoważnione osoby.
Wniosek należy złożyć w zamkniętym opakowaniu opatrzonym napisem „Wniosek o zawarcie umowy koncesji na świadczenie usług w zakresie zarządzania gospodarką energetyczną tj. produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz jej dostawy do odbiorców zlokalizowanych przy ul. Słonecznej 3A,3B,5,7,9 oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o w Bisztynku przy ul. Słoneczne 3" oraz zawierać nazwę, dokładny adres siedziby, adres do korespondencji i nr telefonu zainteresowanego podmiotu składającego wniosek.

Informacja o dokumentach składanych przez oferenta, którego oferta została uznana za najkorzystniejszą, albo oferenta, który złoży najkorzystniejszą ofertę spośród pozostałych ofert, o którym mowa w art 21 ust. 3 ustawy z dnia 9 stycznia 2009 r. o koncesji na roboty budowlane lub usługi, w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu:
W celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu należy złożyć:
1. Aktualny odpis z właściwego rejestru lub z centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
2. Informację banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo - kredytowej, w których oferent posiada rachunek, potwierdzającą wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową oferenta na kwotę nie mniejszą niż 100 000PLN (słownie: sto tysięcy złotych) lub równowartość tej kwoty w Euro, wystawioną nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
3. Opłaconą polisą, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, ze oferent jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem umowy koncesji na kwotę nie mniejszą niż 100 000.00PLN (słownie: sto tysięcy złotych) lub równowartość tej kwoty w Euro.
4. Aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że oferent nie zalega z opłacaniem podatków, lub zaświadczenie, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
5. Aktualne zaświadczenie z właściwego Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że oferent nie zalega z opłacaniem opłat oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne lub społeczne, lub zaświadczeń, że uzyskał zgodą na zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności, lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji organu podatkowego - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
6. Dokumenty potwierdzające niezbędną wiedzę, doświadczenie i potencjał techniczny oraz dysponowanie osobami zdolnymi do wykonywanie przedmiotu koncesji tj.
a) wykaz wykonanych usług, w zakresie niezbędnym do wykazania spełnienia warunku wiedzy i doświadczenia, wykonanych w okresie 3 lat przed dniem wszczęcia postępowania, jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie bezpośrednio lub pośrednio usług z zakresu gospodarki energetycznej – produkcji (wytwarzania) energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz dostawy do odbiorców, na terenie minimum jednej miejscowości, świadczone przez okres co najmniej 12 miesięcy o wartości równej co najmniej rocznej wartości przedmiotu koncesji, lub produkcji (wytwarzania) energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania oraz dostawy do odbiorców, na terenie minimum jednej miejscowości, świadczone przez okres co najmniej 12 miesięcy o wartości równej co najmniej rocznej wartości przedmiotu koncesji,
b) wykaz osób poprzez określenie stanowisk, które będą uczestniczyć w wykonywaniu umowy koncesji, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności, oraz informacji o podstawie do dysponowania tymi osobami.
c) oświadczenie, że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu umowy koncesji posiadają wymagane uprawnienia, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień.
7. Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 24 ust.1 pkt. 4-8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
8. Aktualną informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art.  24 ust.1 pkt. 9 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.
9. Oświadczenie, że oferent nie należy do grupy kapitałowej, o której mowa w art.24 ust.2 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych lub oferent przedłoży listę podmiotów należących do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust.2 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Jeżeli oferent ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w ust. 1, 4, 5 i 8 składa dokumenty wystawione w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
a) nie otwarto likwidacji ani nie ogłoszono upadłości - wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,
b) nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat, składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, albo, że uzyskał przewidziane prawem zwolnienie, odroczenie lub rozłożenie na raty zaległych płatności lub wstrzymanie w całości wykonania decyzji właściwego organu - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem składania ofert,
c) nie orzeczono wobec niego zakazu ubiegania się o zawarcie umowy koncesji - wystawione nie wcześniej niż 6 miesiące przed terminem składania ofert.
Natomiast zamiast dokumentów, o których mowa w ust. 7 składa zaświadczenie właściwego organu sądowego lub administracyjnego, w którym ma siedzibę albo miejsce zamieszkania, wystawionych nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.

Jeżeli w kraju siedziby lub miejsca zamieszkania oferenta nie wydaje się dokumentów o których mowa wyżej, zastępuje się je dokumentem zawierającym oświadczenie, w którym określa się także osobę uprawnioną do reprezentowania oferenta  złożone przed notariuszem, właściwym organem sądowym, administracyjnym albo organem samorządu zawodowego albo gospodarczego odpowiednio kraju pochodzenia osoby lub kraju, w którym oferent ma siedzibę lub miejsce zamieszkania (daty wystawienia odpowiednio jak wyżej). Dokumenty należy złożyć w formie oryginału lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem przez oferenta. Koncesjodawca może żądać przedstawienia oryginału lub notarialnie potwierdzonej kopii wyłącznie wtedy, gdy złożona kopia dokumentu jest nieczytelna lub budzi wątpliwości co do jej prawidłowości. Dokumenty sporządzone w języku obcym składa się z tłumaczeniem z języka obcego na język polski, wykonanym przez tłumacza przysięgłego, zaopatrzone w apostille.

SEKCJA IV: PROCEDURA

IV.1. WADIUM
Wysokość i tryb wniesienia wadium (o ile jego wniesienie jest wymagane):
Przed złożeniem ofert Koncesjodawca wymaga wniesienia wadium wysokości 7.000,00zł. (słownie: siedem  tysięcy złotych).Wadium należy wnieść skutecznie przed upływem terminu składania ofert na rachunek bankowy Koncesjodawcy w Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział Operacyjny w Bartoszycach numer 72 2030 0045 1110 0000 0219 9060.

IV.2. KRYTERIA OCENY OFERT

Kryteria:
1. Istotne - Wysokość czynszu dzierżawnego płaconego za dzierżawę infrastruktury technicznej.
2. Istotne - Doświadczenie - ocena dotychczasowego doświadczenia podmiotu zainteresowanego popartego referencjami.
3. Istotne – cena 1 GJ energii cieplnej dla potrzeb centralnego ogrzewania i ceny 1m3 ciepłej wody użytkowej.   
Znaczenie kryteriów zostanie określone w opisie warunków koncesji.

IV.3.   WARUNKI  UZNANIA  OFERTY  ZA  NIEODPOWIADĄJACĄ.  WYMAGANIOM KONCESJODAWCY SKUTKUJĄCE  NIEDOPUSZCZENIEM  OFERT   DO  OCENY  I  PORÓWNANIA

1. Brak wymaganych Oświadczeń.
2. Brak wniesienia wadium o którym mowa w pkt.IV 1 powyżej.
3. Złożenie fałszywych oświadczeń.
4. Treść oferty jest niezgodna z Opisem Warunków Koncesji lub przepisów prawa. 
5. Oferta jest niejasna, niepełna lub sprzeczna wewnętrznie, w szczególności, gdy nie jest możliwe dokonanie jej porównania z innymi ofertami, a oferent nie złożył wymaganych wyjaśnień lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
6. Oferta jest nieważna na podstawie przepisów odrębnych


IV.4. OKOLICZNOŚCI UZASADNIAJACE ODWOLANIE POSTEPOWANIA

1. Brak wniosków o zawarcie umowy koncesji spełniających wymogi formalne.
2. Brak ofert spełniających wymagania określone w Opisie Warunków Koncesji.
3. Wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania nie leży w interesie publicznym lub nie leży w interesie Koncesjodawcy.
4. Wystąpiła wada lub okoliczność uniemożliwiająca zawarcie ważnej umowy koncesji na usługi.

IV.5. INFORMACJE ADMINISTRACYJNE
Miejsce i termin składania wniosków o zawarcie umowy koncesji
Data:  11 czerwca 2013r.
Godzina:  10:00
Miejsce: Urząd Miejski w Bisztynku ul. T. Kościuszki 2, 11-230 Bisztynek, Sekretariat pokój nr 10

Załączniki

« powrót do poprzedniej strony